O inwestycji

Zespół Mieszkaniowy ŻOŁNIERSKA, to doskonałe miejsce na Twoje wymarzone mieszkanie i świetną inwestycję. W odległości zaledwie kilku minut pieszo sklepy, Szpital Wojewódzki,  Szpital Dziecięcy szkoły i przedszkola. W pobliżu CH Aura, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, Hala Widowiskowo-Sportowa URANIA i Park Centralny, stanowiący ważne miejsce rekreacji dla mieszkańców Olsztyna. Inwestycja doskonale skomunikowana (linie autobusowe i tramwajowe);

Zaprojektowana przez nas inwestycja składa się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych : pierwszy 5-9 kondygnacji, drugi 10 kondygnacji, w których wybudowanych będzie łącznie  210 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Budynki połączone będą dwupoziomową halą garażową z 230 miejscami postojowymi. Na dachu hali garażowej zorganizowane będą ciągi piesze, miejsca  wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Nowoczesna architektura i starannie dobrane detale, to atuty tej inwestycji. Z myślą o Twojej wygodzie mieszkania zaprojektowane są bardzo starannie i ergonomicznie. Rozkłady pomieszczeń, ciekawe propozycje aranżacji oraz warianty do wyboru, zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską i miejsce postojowe w hali garażowej.

 

Budynek Z1 widok zachodni

Budynek Z1 widok północny

Budynek Z2 widok zachodni

Budynek Z2 widok południowy